Pytania Weselne

Kilka standardowych próśb oraz pytań, które zawsze przed każdym weselem zadajemy Młodej Parze:

1. Prosimy o podanie wymiaru sceny lub fragmentu parkietu przeznaczonego dla zespołu (wysokość, szerokość, głębokość), jak również o przesłanie zdjęć sceny lub parkietu dla zobrazowania miejsca instalacji zespołu w obiekcie (prosimy o zdjęcia z bliska oraz z dalszej perspektywy).

2. Czy mają Państwo Harmonogram Menadżera Sali, na którym wypisane są wszystkie atrakcje kulinarne itp. po stronie obiektu? Jeśli tak, to bardzo prosimy o jego przesłanie.

3. Czy planujecie Państwo jakieś własne atrakcje dodatkowe (np. fotobudka, pokaz barmański, pokaz taneczny, sztuczne ognie itp.), które należałoby uwzględnić w harmonogramie imprezy?

4. Czy mają Państwo wybrany utwór pierwszego tańca, jeśli tak to prosimy o przesłanie go w pliku mp3 (w wysokiej jakości, powyżej 128kb/s) lub o wskazanie piosenki z naszego repertuaru, jeżeli mielibyśmy wykonać pierwszy taniec osobiście.

5. Czy planujecie Państwo życzenia na sali czy pod kościołem ? Jeżeli na sali, to o której godzinie powinniśmy spodziewać się pierwszych gości oraz Państwa?

6. Czy zapoznaliście się Państwo z propozycjami zabaw w trakcie wesela, oraz zabaw w trakcie oczepin, które zostały Państwu przesłane w mailu? Jakie zabawy wybierają Państwo na oczepimy? Jakie zabawy integracyjne wybierają Państwo w trakcie wesela?

7. Czy godziny rozpoczęcia i zakończenia wesela zapisane w umowie nie zmieniły się? Dla pewności proszę raz jeszcze podać wszystkie godziny.

8. Czy obiekt jest poinformowany o przybyciu zespołu i rozpoczęciu montażu w obiekcie na 4 godziny przed rozpoczęciem wesela?

9. Gdzie organizują Państwo nocleg dla zespołu? Do kiedy należy odebrać / zdać klucze i komu?

10. Czy planują Państwo podziękowania dla Rodziców, a jeżeli tak to w jakiej formie (np. przemówienie, dedykacja muzyczna, wspólny taniec, prezentacja multimedialna, itp.)?

11. Czy planują Państwo jakieś specjalne podziękowania lub dedykacje muzyczne (np. dla dziadka który ma urodziny, dla świadków za pomoc w organizacji itp.)?

12. Czy przewidują Państwo nagrody dla gości za uczestnictwo w zabawach oczepinowych? Jeżeli tak, to prosimy o listę nagród.

13. DODATKOWO: Czy myśleliście Państwo nad dekoracją sali lub wybranych jej miejsc (np. stolika Młodej Pary) światłem architektonicznym? Jeżeli chcielibyście Państwo, abyśmy wykonali taki montaż oświetlenia na sali (możemy to zrobić stosunkowo niedrogo) – prosimy o kontakt, wówczas przygotujemy dla Państwa ciekawą ofertę.

14. Prosimy też o namiar na firmę zajmującą się video-filmowaniem oraz fotografią w dniu Państwa uroczystości. Będzie nam miło poznać wcześniej ludzi, z którymi będziemy w tym dniu pracować.