Aktualności

Certyfikat Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Jest i ON !!! Z ogromną dumą chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością…
7 listopada 2017 w Hotelu Talaria Resort & SPA odbyła się Uroczysta Gala, podczas której zostały rozdane Certyfikaty Partnerów Honorowych Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych dla „Crème de la Crème” Polskich firm z branży ślubnej.
Jest dla nas ogromnym zaszczytem, że znaleźliśmy się w czołówce najlepszych zespołów coverowych w branży ślubnej. W tym roku Stowarzyszenie przyznało 4 certyfikaty dla zespołów, w tym dla Zespołu Muzycznego Art Melody :)
Chcielibyśmy podziękować Polskiemu Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych za to wspaniałe i jakże ważne dla nas wyróżnienie!
Już wkrótce podzielimy się z Wami fotorelacją z tego pięknego wieczoru.

Zapraszamy do obejrzenia tego wyróżniania: Zobacz Certyfikat

DEMO 2017

Z największą przyjemnością zapraszamy wszystkich do posłuchania naszych najnowszych prezentacji Audio – Demo 2017, zarejestrowanych na początku roku 2017 dla potrzeb prezentacji muzycznych możliwości aktualnego składu osobowego zespołu Art Melody, z którego to składu jesteśmy bardzo dumni :)

NOWY TELEDYSK

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam naszą najnowszą Prezentację Video. Nagrania realizowaliśmy przy współpracy z niezwykle zdolnymi i zawodowymi realizatorami z Panda Film. Podziękowania należą się również Krzysztofowi Kowalskiemu, który znakomicie zmontował dla nas nagrany materiał video.

OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE

W związku z ogromnym zainteresowaniem dotyczącym możliwości zapewniania przez nas dodatkowych usług związanych z „architekturą światła”, zespół Art Melody wprowadził do swojej oferty usługę zdobienia światłem sali balowej, sali konferencyjnej, namiotu itp. Więcej szczegółów znajduje się w ofercie.

Oświetlenie Architektoniczne Oświetlenie Architektoniczne Namiotu

NAJNOWSZE DEMO ARTMELODY

Prezentujemy Wam najnowsze demo zespołu Art Melody :) Wszystkie utwory znajdują się na stronie: http://www.artmelody.pl/media/audio2/ – całość utrzymana została w stylistyce „starszych brzmień”. Zapraszamy do posłuchania :)

TRADYCYJNE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

W ubiegłym roku zaspokoiliśmy ciekawość Młodych Par muzycznie odpowiadając im na pytanie „Jak aranżujemy utwory na pierwszy taniec” – odpowiedzią był utwór „How Deep Is Your Love” :) Drugim równie często zadawanym pytaniem jest prośba o muzyczną prezentację Tradycyjnych Podziękowań dla Rodziców, które w naszym kraju nadal najczęściej kojarzą się z utworem „Cudownych Rodziców Mam”. I chociaż wiemy że wiele „nowoczesnych wesel” odbywa się już bez tego utworu, to jednak w dalszym ciągu piosenka o „Cudownych Rodzicach” jest najczęściej granym utworem podczas tej wyjątkowej dla Wszystkich Młodych Par i Rodziców chwili. Zespół Art Melody postanowił pokazać Wam jak muzycznie wyglądać może ta chwila :) Wszystkie inne piosenki przygotowywane przez nas w ramach „podziękowań dla rodziców” aranżujemy podobnie ;)

PIERWSZY TANIEC MŁODEJ PARY

Do propozycji zawartych w demo dodaliśmy utwór „How Deep Is Your Love” z repertuaru grupy Bee Gees. Jest to piosenka, którą zdecydowanie najczęściej wykonujemy podczas uroczystości weselnych w ramach „pierwszego tańca”. Postanowiliśmy ją zarejestrować, aby pokazać Młodym Parom jak wyglądać może ich pierwszy taniec. Oczywiście nie sposób nagrać wszystkich propozycji, ale podobnie aranżujemy również pozostałe „pierwsze piosenki”.

TELEDYSK DO UTWORU „TREASURE” & „MARCY”

Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji, którą udało się nakręcić przy okazji występu zespołu Art Melody na prestiżowej imprezie biznesowej, która odbyła się na początku 2014 roku w Hotelu Andel’s, uważanym za jeden z najlepszych hoteli oraz obiektów eventowych w Polsce.