Kontakt

Uwaga! Otrzymujemy informacje, że nasze oferty nie docierają lub trafiają do Folderu SPAM - pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu! Jeśli nasza oferta nie dotrze w ciągu 48 godzin prosimy o kontakt telefoniczny.

Wyślij zapytanie o wolny termin

  Imię i Nazwisko

  Nazwa Firmy

  Telefon Kontaktowy

  Adres E-mail

  Rodzaj Imprezy

  Liczba Uczestników

  Termin Imprezy

  Godzina Rozpoczęcia

  Godzina Zakończenia

  Miejscowość

  Województwo

  Nazwa Obiektu

  Nazwa Sali

  Strona Internetowa Obiektu ( bez http:// )

  Dodatkowe Informacje

  Będziemy wdzięczni za odpowiedź na poniższe pytanie. Jesteśmy ciekawi skąd do nas trafiliście ?

  AKCEPTUJĘ - Zaznaczając to pole wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych oraz na kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu przygotowania lub przedstawienia przez Zespół Art Melody oferty, w odpowiedzi na wysłane zapytanie. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności zamieszczoną poniżej.


  Uwaga! Otrzymujemy informacje, że nasze oferty nie docierają lub trafiają do Folderu SPAM - pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu! Jeśli nasza oferta nie dotrze w ciągu 48 godzin prosimy o sprawdzenie Folderu SPAM lub kontakt telefoniczny.

  POLITYKA PRYWATNOŚCI – CZYLI JAK POZYSKUJEMY, WYKORZYSTUJEMY, PRZETWARZAMY I PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE.
  Zespół Art Melody pozyskuje dane poprzez stronę formularza, zabezpieczoną certyfikatem bezpieczeństwa SSL – szyfrowanym połączeniem gwarantującym iż przesyłane dane nie zostaną przechwycone przez osoby niepowołane. Zespół nie przechowuje trwale otrzymanych danych osobowych, oraz nie przekazuje otrzymanych danych innym osobom lub podmiotom, a także nie przetwarza otrzymanych danych w celach innych niż potrzeba przygotowania oferty. Po przygotowaniu i wysłaniu oferty wszelkie dane osobowe podane w formularzu, przesłane do zespołu w wiadomości e-mail, zostają usunięte wraz z otrzymaną wiadomością. Do czasu przygotowania oferty dane osobowe przechowywane są w skrzynce odbiorczej poczty e-mail Zespołu Art Melody na bezpiecznym serwerze udostępnianym Zespołowi przez Firmę LH.pl Sp. z o.o. NIP: 7831711517 – dane nie są pobierane na żaden inny nośnik, oraz nie są kopiowane. Przesyłający zapytanie ma prawo do wglądu, zmiany, a także prawo do żądania usunięcia podanych przez siebie danych osobowych – w tym celu powinien skontaktować się bezpośrednio z Zespołem Art Melody pod numerem telefonu 690 680 398, lub za pośrednictwem poczty e-mail: zespol@artmelody.pl
   
  Lady Marmalade // Pobierz Repertuar
  1. Lady Marmalade // Pobierz Repertuar
  2. Mercy // Pobierz Repertuar
  3. Perfect // Pobierz Repertuar
  4. How Deep Is Your Love // Pobierz Repertuar
  5. Jeszcze o nas // Pobierz Repertuar