Album

Pobierz Repertuar

Pobierz Repertuar

icon-download
  1. Lady Marmalade
  2. Mercy
  3. Perfect
  4. How Deep Is Your Love
  5. Jeszcze o nas

Zespół Muzyczny Art Melody oferuje profesjonalną obsługę muzyczną eventów, imprez firmowych, wesel oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń i uroczystości. Obsługujemy imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju jak również za granicą.

Wykonujemy wszystkie rodzaje muzyki rozrywkowej począwszy od lat 60., 70. poprzez lata 80., 90., aż do najnowszych hitów radiowych. Wykonujemy piosenki w języku polskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, francuskim oraz rosyjskim. Repertuar Zespołu Art Melody jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu możemy podejść indywidualnie do każdej z imprez. Zawsze staramy się jak najlepiej dopasować do Waszych oczekiwań i upodobań muzycznych – to przecież Wasz Dzień – to Wasza Impreza!

W ramach obsługi muzycznej każdego wydarzenia zapewniamy profesjonalne nagłośnienie (cyfrowy mikser QSC oraz aktywny system frontów i monitorów QSC – uważany przez profesjonalnych realizatorów dźwięku za jeden z czołowych systemów nagłośnieniowych, znakomicie sprawdzających się w obiektach i salach do 500 osób) oraz oświetlenie (rampa – konstrukcja sceniczna z kurtyną, reflektory short i long, ruchome głowy: Beam, Wash, Spot, programowane pod sterownikiem przez zawodowego „świetlika”), które gwarantują każdemu wydarzeniu najwyższy poziom wrażeń dźwiękowych i wizualnych. Nad naszym sprzętem czuwają Technicy Stage On, którzy dobierają zespołowi odpowiednie narzędzia, właściwie je konfigurują i konserwują. Również dzięki wsparciu Stage On zespół Art Melody posiada bogate zaplecze dodatkowego sprzętu zarówno w zakresie nagłośnienia jak i oświetlenia, z którego może korzystać (np. w przypadku wystąpienia awarii któregoś z własnych urządzeń, lub konieczności powiększenia systemu o dodatkowe urządzenia) – jest to gwarancja komfortowej pracy i bezpieczeństwa, zarówno dla zespołu jak i organizatorów zamawiających Zespół Muzyczny Art Melody.

W ramach oprawy muzycznej imprezy na własnym nagłośnieniu, Zespół Art Melody wykonuje pomiary akustyczne sali za pomocą odpowiednich cyfrowych urządzeń korygujących. Pomiary wykonywane są w dniu imprezy za pomocą odpowiednich mikrofonów sprzężonych z aparaturą pomiarową i korekcyjną. Dopasowując brzmienie własnego nagłośnienia pod naturalną charakterystykę brzmieniową sali, zespół uzyskuje wyraziste i selektywne brzmienie, dzięki czemu goście bawią się na sali niezwykle komfortowo. Dzięki pomiarom akustycznym eliminowane są wszelkiego rodzaju sprzężenia, buczenie, dudnienie itp. niepożądane zjawiska akustyczne, występujące w większości obiektów, które nie są obiektami typowo koncertowymi, a więc nie są projektowane w kierunku zachowania właściwej równowagi akustycznej. Odpowiednia korekcja, a więc przycięcie niepożądanych częstotliwości powodujących dyskomfort słuchacza, daje nie tylko możliwość swobodnej rozmowy w trakcie występu zespołu (pomimo zachowania głośności i dynamiki występu), sprawia również że przebywanie w otoczeniu głośniej muzyki nie męczy odbiorcy.

Na życzenie organizatorów prowadzimy ciekawe zabawy integracyjne, również takie których oprawa wymaga odpowiedniej charakteryzacji czy rekwizytów. Na weselach zespół samodzielnie prowadzi oczepiny jak również zabawy w trakcie trwania uroczystości.

Zespół ma możliwość poprowadzenia imprezy w języku: polskim i angielskim.

W ramach dodatkowej oferty istnieje możliwość wykonania instalacji oświetlenia architektonicznego w obiekcie, w którym zespół występuje. Przy mniejszych montażach zespół jest w stanie wykonać „architekturę światła” samodzielnie, na bazie własnych urządzeń jakie posiada – zdobimy światłem sale balowe, sale konferencyjne, namioty itp. Przy dużych montażach zapraszamy do współpracy techników StageOn.pl z którymi stale współpracujemy, a którzy zapewniają nam najlepsze rozwiązania techniczne, z których sami korzystamy na co dzień na płaszczyźnie oświetlenia scenicznego i architektonicznego. Oświetlenie sceniczne zapewniamy w standardzie podczas każdego występu zespołu i jest ono stałą częścią oferty, natomiast oświetlenie architektoniczne oferujemy dodatkowo, przy oddzielnej wycenie wykonania usługi, po zapoznaniu się z dokładną wizualizacją obiektu i oczekiwaniami Klienta. Na podstawie przesłanych zdjęć obiektu możemy zaoferować różne rozwiązania i warianty cenowe.

Lady Marmalade // Pobierz Repertuar
  1. Lady Marmalade // Pobierz Repertuar
  2. Mercy // Pobierz Repertuar
  3. Perfect // Pobierz Repertuar
  4. How Deep Is Your Love // Pobierz Repertuar
  5. Jeszcze o nas // Pobierz Repertuar