Referencje

Mamy ogromną przyjemność współpracować na co dzień z najlepszymi Agencjami Muzycznymi, Agencjami Eventowymi oraz Agencjami Ślubnymi, jak również z cenionymi w Polsce Wedding Plannerami. Między innymi:

Agencja Muzyczna PL ( www.agencjamuzyczna.pl )

To ona jest obecnie naszym głównym oficjalnym patronem, pełniąc również rolę naszego impresariatu artystycznego.

Współpracując z nią, mamy okazję znaleźć się w ofercie agencji obok takich gwiazd, jak: Perfect, IRA, Kombii, Enej, Anna Wyszkoni, czy Bracia. To dla nas duży zaszczyt, ale i ogromna motywacja do tego by dalej się rozwijać i stale dążyć do perfekcji w tym, co robimy i kochamy.

Jeżeli chcesz potwierdzić nasze referencje, śmiało zadzwoń i zapytaj o nas: www.agencjamuzyczna.pl/kontakt

 

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych

7 listopada 2017 w Hotelu Talaria Resort & SPA odbyła się Uroczysta Gala, podczas której zostały rozdane Certyfikaty Partnerów Honorowych Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych dla „Crème de la Crème” Polskich firm z branży ślubnej. Jest dla nas ogromnym zaszczytem, że znaleźliśmy się w czołówce najlepszych zespołów coverowych w branży ślubnej. W roku 2017 Stowarzyszenie przyznało 4 certyfikaty dla zespołów, w tym dla Zespołu Muzycznego Art Melody.

Zapraszamy do obejrzenia tego wyróżniania: Zobacz Certyfikat

 

Technika Stage ON ( www.stageon.pl )

Współpraca Zespołu Art Melody ze Techniką Stage On gwarantuje osobom zamawiającym zespół najwyższą jakość sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego. Stage On zapewnia Zespołowi Art Melody oficjalne wsparcie techniczne w zakresie doboru, konfiguracji i konserwacji aparatury nagłośnieniowo-oświetleniowej, gwarantując również cykliczne szkolenia z zakresu akustyki oraz realizacji dźwięku i światła podczas obsługi imprezy.

Jeżeli chcesz potwierdzić nasze referencje, śmiało zadzwoń i zapytaj o nas: www.stageon.pl/kontakt