Aktualności

Certyfikat Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych – 2021

W roku 2021 Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych kolejny raz przyznało zespołowi Art Melody to zaszczytne wyróżnienie. Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych usługodawców branży ślubnej, z którymi tak bardzo lubimy pracować i których zawsze śmiało możemy polecić. Dziękujemy PSKŚ za wyróżnienie, dziękujemy za dobrą współpracę i dalszą motywację.

Certyfikat Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych – 2018

7 listopada 2017 w Hotelu Talaria Resort & SPA odbyła się Uroczysta Gala, podczas której zostały rozdane Certyfikaty Partnerów Honorowych Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych dla „Crème de la Crème” polskich usługodawców z branży ślubnej. Jest to dla nas ogromny zaszczyt, że znaleźliśmy się w czołówce najlepszych zespołów coverowych w branży ślubnej. W 2017 roku Stowarzyszenie przyznało 4 certyfikaty dla zespołów, w tym dla Zespołu Muzycznego Art Melody :) Dziękujemy PSKŚ za to wspaniałe i jakże ważne dla nas wyróżnienie!

OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE

W związku z ogromnym zainteresowaniem dotyczącym możliwości zapewniania przez nas dodatkowych usług związanych z „architekturą światła”, zespół Art Melody wprowadził do swojej oferty usługę zdobienia światłem sali balowej, sali konferencyjnej, namiotu itp. Więcej szczegółów znajduje się w ofercie.

Oświetlenie Architektoniczne Oświetlenie Architektoniczne Namiotu