Aktualności

DEMO 2019 – Najnowsze Prezentacje

Z największą przyjemnością zapraszamy wszystkich do posłuchania naszych najnowszych muzycznych prezentacji Audio – Demo 2019, zarejestrowanych na początku roku 2019 dla potrzeb prezentacji muzycznych możliwości aktualnego składu osobowego zespołu Art Melody, z którego to składu jak nigdy wcześniej jesteśmy bardzo dumni :) Już niebawem w galerii naszej strony pojawią się nowe twarze, które kojarzyć możecie z takich programów jak Szansa na Sukces, The Voice of Poland czy X-Factor.

Certyfikat Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Jest i ON !!! Z ogromną dumą chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością…
7 listopada 2017 w Hotelu Talaria Resort & SPA odbyła się Uroczysta Gala, podczas której zostały rozdane Certyfikaty Partnerów Honorowych Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych dla „Crème de la Crème” Polskich firm z branży ślubnej.
Jest dla nas ogromnym zaszczytem, że znaleźliśmy się w czołówce najlepszych zespołów coverowych w branży ślubnej. W tym roku Stowarzyszenie przyznało 4 certyfikaty dla zespołów, w tym dla Zespołu Muzycznego Art Melody :)
Chcielibyśmy podziękować Polskiemu Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych za to wspaniałe i jakże ważne dla nas wyróżnienie!
Już wkrótce podzielimy się z Wami fotorelacją z tego pięknego wieczoru.

Zapraszamy do obejrzenia tego wyróżniania: Zobacz Certyfikat

OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE

W związku z ogromnym zainteresowaniem dotyczącym możliwości zapewniania przez nas dodatkowych usług związanych z „architekturą światła”, zespół Art Melody wprowadził do swojej oferty usługę zdobienia światłem sali balowej, sali konferencyjnej, namiotu itp. Więcej szczegółów znajduje się w ofercie.

Oświetlenie Architektoniczne Oświetlenie Architektoniczne Namiotu